Czy komputer ma adres? Ma - adres IP!
Czy komputer ma adres? Choć zabrzmi to dziwnie - ma. I nie jest w żadnym razie adres, pod którym go używany. Nie jest to adres realny - z ulicą i kodem. A adres wirtualny, w postaci
Projekty opakowań w Warszawie i Lublinie
Opakowania są elementami, na które ludzie nieświadomie zwracają uwagę przy zakupie danego przedmiotu. Warto więc postawić na dobrą oprawę naszego sprzętu, którym zachęcimy ludzi
Jakie kolory potrzebujemy w drukarce?
W zasadzie w większości biur, szkół i innych placówek użyteczności publicznej, a także domów prywatnych korzysta się z drukarek. Dzięki temu w dowolnym momencie możemy wydrukować
Reklama zewnętrzna, świetlna w Warszawie
W zaludnionych miastach takich jak Warszawa, trudno jest odnaleźć się wśród wielu bannerów i reklam, które otaczają nas dosłownie z każdej strony. Aby przyciągnąć uwagę śpieszących
Standy ekspozytory - cennik producenta w Warszawie
Jeśli chcemy efektywnie zaprezentować nasz produkt, powinniśmy postawić na ekspozytory. Ich zadaniem jest pokazanie go z jak najlepszej strony i przyciągnięcie tym samym
Kurs seo - dobra inwestycja w przyszłość
Szkolenie SEO to doskonały sposób na poznanie technik optymalizacji stron internetowych. Jakie zagadnienia poruszane są na kursie? Kto powinien z niego skorzystać?
SEO – co to
Projektowanie logo dla firm w Warszawie
Logo jest bardzo oryginalną i unikalną formą graficzną, która, jeśli jest dobrze wykonana, będzie przyciągała naszych klientów na długie lata. Ma służyć wykreowaniu naszej firmy

Najskuteczniejsze metody darmowej promocji

lut 12, 2022 przez

Najskuteczniejsze metody darmowej promocji

Kiedy zaczynamy działać w jakiejkolwiek niszy, musimy się oczywiście promować, to jest oczywiste, jednak jak możemy to robić skutecznie?
Istnieją sposoby na tzw. darmową promocję, jednak jakie to są metody?
Metody darmowej promocji powinny być po pierwsze i najważniejsze SKUTECZNE, dlatego zacznijmy od tych które dają najlepsze efekty.

Autorytet

Możemy korzystać z różnych wynalazków, jednak kiedy budujemy autorytet, tym samym zaufanie, ciężko jest całkowicie zniszczyć, nawet w przypadkach kiedy przysłowiowo “noga nam się podwinie”.
Autorytet warto budować na przykład na Instagramie, czy też na Facebooku, chodzi o budowanie społeczności, a najlepiej do tego właśnie wykorzystać social media.

Jednak kiedy NIE CHCEMY bawić się w media społecznościowe, ponieważ na przykład tego po prostu nie czujemy, możemy oczywiście zabrać się to troszkę od innej strony, choćby za Współpracę z konkurencją, o co dokładnie chodzi?
Sprawa banalnie prosta, przykładowo załóżmy, że prowadzimy firmę Internetową zajmującą się sprzedażą ebooków i piszemy w ebooku o tym jak skutecznie napisać mailing, a więc możemy zorganizować spotkanie, gdzie zaprosimy znawcę od mailingów, który jeszcze dokładniej przybliży ten temat, jednak co z tego mają obie strony?
Jedna strona ma więcej kupujących jego produkty w tym przypadku ebooki, natomiast druga strona ma potencjalnie więcej zleceń, opierające się właśnie o tworzenie mailingów.

Darmowa promocja jest bardzo prosta i skuteczna, jednak trzeba mieć pomysł, oraz pewną wiedzę wtedy możemy się skalować tak naprawdę w nieskończoność.

Podobne

Tagi