Projekty opakowań w Warszawie i Lublinie
Opakowania są elementami, na które ludzie nieświadomie zwracają uwagę przy zakupie danego przedmiotu. Warto więc postawić na dobrą oprawę naszego sprzętu, którym zachęcimy ludzi
Najtańsze pieczątki firmowe w Katowicach
Posiadanie pieczątki w dzisiejszych czasach jest konieczne i bardzo wygodne. Wykorzystujemy ją przy wielu dokumentach, które w wypadku posiadania własnej firmy są codziennością.
Nadruki na kopertach - koperty z nadrukiem w Poznaniu
Listy mimo upływu lat wciąż są bardzo popularną formą korespondencji. Warto więc skorzystać z usług wielu firm, które oferują nam nadruki na kopertach. To my ustalamy
Jakie kolory potrzebujemy w drukarce?
W zasadzie w większości biur, szkół i innych placówek użyteczności publicznej, a także domów prywatnych korzysta się z drukarek. Dzięki temu w dowolnym momencie możemy wydrukować
Standy ekspozytory - cennik producenta w Warszawie
Jeśli chcemy efektywnie zaprezentować nasz produkt, powinniśmy postawić na ekspozytory. Ich zadaniem jest pokazanie go z jak najlepszej strony i przyciągnięcie tym samym
Na czym polega pozycjonowanie stron?
Prowadzisz firmę internetową i chciałbyś się zareklamować w sieci? A może masz firmę stacjonarną lub prowadzisz usługi i chcesz otworzyć swoją witrynę, ale nie wiesz jak pozyskać klientów?
Najskuteczniejsze metody darmowej promocji
Kiedy zaczynamy działać w jakiejkolwiek niszy, musimy się oczywiście promować, to jest oczywiste, jednak jak możemy to robić skutecznie?
Istnieją sposoby na tzw. darmową promocję,

Wyzwanie dla przedsiębiorcy: zarządzanie czasem.

sty 12, 2022 przez

Wyzwanie dla przedsiębiorcy: zarządzanie czasem.

Problem – zarządzanie czasem.

Prawdopodobnie największym wyzwaniem, przed jakim stają przedsiębiorcy, jest zarządzanie czasem. Musisz dużo pracować wielozadaniowo, co sprawia, że masz mało czasu lub nie masz go wcale na najważniejsze zadania. Niewątpliwie, gdybyś miał więcej czasu, Twoja lista osiągnięć mogłaby być dłuższa.

Rozwiązanie – zarządzanie czasem.

Tak jak pieniądze, czas nie rośnie na drzewach. Musisz zarządzać swoim czasem tak mądrze, jak to tylko możliwe. W końcu czas to pieniądz!
Oto kilka wskazówek i sugestii, które pomogą Ci poradzić sobie z tym przedsiębiorczym problemem.

 • Stwórz listę celów, zaczynając od tych długoterminowych, a kończąc na najbardziej konkretnych, codziennych zadaniach. W ten sposób będziesz musiał wykonywać tylko codzienne zadania, aby osiągnąć swoje długoterminowe cele.
 • Deleguj lub wyeliminuj zadania, które nie pasują do Twoich celów.
 • Deleguj zadania, które nie muszą być wykonywane przez Ciebie.
 • Wysyłaj dokumenty kilkoma kliknięciami za pośrednictwem aplikacji:
  a. zrezygnuj z papieru i skończ z gromadzącą się papierkową robotą;
  b. koniec z ręcznym wprowadzaniem danych, bez przydzielania zadań;
  c. unikaj wielokrotnych wizyt u księgowego;
  d. łatwe monitorowanie klientów.

Podobne

Tagi