Najskuteczniejsze metody darmowej promocji
Kiedy zaczynamy działać w jakiejkolwiek niszy, musimy się oczywiście promować, to jest oczywiste, jednak jak możemy to robić skutecznie?
Istnieją sposoby na tzw. darmową promocję,
Projekty opakowań w Warszawie i Lublinie
Opakowania są elementami, na które ludzie nieświadomie zwracają uwagę przy zakupie danego przedmiotu. Warto więc postawić na dobrą oprawę naszego sprzętu, którym zachęcimy ludzi
Kurs seo - dobra inwestycja w przyszłość
Szkolenie SEO to doskonały sposób na poznanie technik optymalizacji stron internetowych. Jakie zagadnienia poruszane są na kursie? Kto powinien z niego skorzystać?
SEO – co to
Najtańsze pieczątki firmowe w Katowicach
Posiadanie pieczątki w dzisiejszych czasach jest konieczne i bardzo wygodne. Wykorzystujemy ją przy wielu dokumentach, które w wypadku posiadania własnej firmy są codziennością.
Jakie kolory potrzebujemy w drukarce?
W zasadzie w większości biur, szkół i innych placówek użyteczności publicznej, a także domów prywatnych korzysta się z drukarek. Dzięki temu w dowolnym momencie możemy wydrukować
Projektowanie logo dla firm w Warszawie
Logo jest bardzo oryginalną i unikalną formą graficzną, która, jeśli jest dobrze wykonana, będzie przyciągała naszych klientów na długie lata. Ma służyć wykreowaniu naszej firmy
Dlaczego warto zainwestować w porządne biurko gamingowe? Najlepsze biurka gamingowe – na co zwracać uwagę przy zakupie?
W dzisiejszych czasach nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, czym są biurka gamingowe. Te biurka komputerowe

Życie na kredycie

mar 12, 2017 przez

Życie na kredycie

Pandemia koronawirusa pokazała, że coraz więcej ludzi jest w złej kondycji finansowej i zadłuża się na potęgę. Być może łatwy dostęp do chwilówek i szybkich pożyczek sprawia, że ludzie bez zastanowienia biorą z łatwością taki kredyt i traci na mało wartościowe rzeczy. Niektórzy namiętnie biorą kolejne pożyczki i kredyty i pętla zadłużenia coraz bardziej się zaciska. Pytanie tylko, czy faktycznie są nam potrzebne te chwilówki?

Po co kolejny (większy) telewizor bo sąsiad ma taki na całą ścianę? Potrzebny kolejny samochód, wycieczka do ciepłych krajów (bo znajomi jadą). Żyjemy ponad stan, byle się pokazać przed innymi jakie dobra posiadamy… Mentalność Polaków jest taka, że musimy być lepsi/mieć więcej niż inni. Najgorszym możliwym wariantem jest utrata pracy lub zdrowia. Co wtedy z naszymi kredytami? Kto je będzie spłacał – nasze dzieci/bliska rodzina? Powinniśmy się zastanowić nad swoim postępowaniem. Może warto kupić coś później, ale za własne, odłożone oszczędności. Będziemy bez pętli zadłużeniowej na szyi, możemy mieć spokojną głowę.

Podobne

Tagi